Hakkımızda

NEŞE ÇİÇEK EVİ 1973 Yılının Ağustos ayında kurulmuştur.

Kurucusu Abdullah ÇEVİKER'dir.35 yıldır verdiğimiz hizmet anlıyışıyla ilk günkü heyacanımızı hala korumaktayiz.

Personel sayısı toplamda 9 kişidir.Personelimiz eğitimli bilinçli ve işlerinde uzman kişilerdir. İnternet ortammdaki hizmet suremiz 2 yila ulaşmıştır. Çiçekçilik sektöründe 35 yılın verdiği deneyim ve tecrübe ile hizmet maratonumuza devam ediyoruz.

 

HİZMET POLİTİKAMIZ Müşteri memnuniyeti

Yapılan ürünleri müşteriden önce bizim beğenmerniz. Ürünlerin zamanında Alıcı kişiye teslim edilmesi. Her ne olursa olsun ürünü hakkında müşteriye bilgi aktarılması. Güvenli bir marka olarak yapılan ürünlerin her zaman arkasında olmak.

Taze temiz ve beğenile bilen ürünler üretmek. Sevk sırasında yapılan ürünlerin zarar görmeden yerine ulaştırrnak. Hiç bir şekilde müşteriye karşi saygısızlık ve telkinde bulunmamak. Her zaman müşteri menfaatları doğrultusunda hareket edip bilgilendirmek. Hizmetimizin bir günlük değil ömürlük olduğunu asla unutmamak. Hizmet sadece ürün satmak değildir.Bunların kalıcığını temin etmektir.Satın aldığınız her ürün deneyimli personelimiz tarafından özenle hazırlanarak verdiğiniz bilgiler doğrultusunda alıcı kişiye teslim edilir. Yurt içi veYurt Dışı siparişleriniz Uluslararası Çiçekçilik platformu olan "İNTER FLORA” Üyeleri tarafından gerçekleşmektedir. Üyesi olduğumuz Bu platformda ürünleriniz kalite ve özveriyle hazırlanarak sevdiklerinize ulaştırılır.


İş yerimizde sizlere sunduğumuz bazı ürün başlıkları :

AMACA GÖRE GÖNDERİM

SEVGİLİYE

ANNEYE

DOĞUM GÜNÜ

AÇILIŞ

KUTLAMA

YENİ İŞ TERFİ

YENİ BEBEK

GELİN BUKETLERİ

NİKAH DÜĞÜN

GEÇMİŞ OLSUN

CENAZE

MERASİM

 

ÇEŞİTE GÖRE GÖNDERİM

GÜLLER

LALELER

ORKİDELER

BONSAİ VE BAMBU BUTİC BİTKİLER BUKETLER

CAM VAZOLAR

FERFORJELER

AYAKLI SEPETLER

SEPET ARANJMANLAR

GELİN ARABASI

MEYVE & HEDİYE SEPETİ

ESTETİK ARANJMANLAR

HEDİYELİK ÜRÜNLER

 

UNUTMAYINIZ! Her aldığınız ürün NEŞE ÇİÇEKÇİLİK GARANTİSİ altındadır.

Ürünlerimizi firmamıza ait araçlarla ulaştırılmasını isteğiniz kişiye teslim ediyoruz. Firma elemanları alıcı kişi yerinde yok ise mutlaka gidilen adresten telefon ile size ulaşmaktadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkürler. Size sadece bir ürün satmıyoruz, Yanında sevgimizi, emeğimizi ve hizmetimizide satıyoruz Sizler memnun oldukça hizmette sınır olmadığını her müşterimiz görecektir.