Teslimat Bilgileri

Teslimat Saatleri : 09.00-22.00

Sitemizden 365 gün sipariş verebilirsiniz.

Siparişi Alıcıya Ulaşacağı Süre:
Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 19.00 dır. Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 2 saat arasında yerine ulaşır.

Alıcı Adresinde Bulunamaz İse;
1) Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır. 

2) Bazı kurumaların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir. 

Ekstra Nakliye Ücreti

Şehiriçi siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır. (Talep ettiğiniz ekstra sipariş saatleri dışındaki siparişler hariç).Şehirdışı ilçelere uzaklığa bağlı ek ulaşım ücreti talep edilebilir.

Ürünlerin Garantisi

Tüm ürünlerimiz günlük çiçekler olup tazelik garantisi altındadır. 

Tasarımlarda kullanılan ürün ve objelerden bazıları mevsimsel  ve stok durumundan dolayı benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır.

Adres veya teslimat değiştirmek,
Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz.

Siparişin İptali

Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür.